Skip to content
Grootpeelland
  • Home
  • Het laatste nieuws uit Groot Peelland
  • Edities
  • Bezorgklachten
  • Contact
Main Menu

Huis en auto beklad in Eindhoven: ‘Doodsbedreigingen’, zeggen de bewoners

25 december 202325 december 2023Groot Peelland
Lees verder bij de bron https://www.ed.nl/eindhoven/huis-en-auto-beklad-in-eindhoven-doodsbedreigingen-zeggen-de-bewoners~a128fecf/

EINDHOVEN – Een huis en een auto in het Eindhovense stadsdeel Strijp zijn beklad met scheldteksten en symbolen. Dat gebeurde in de nacht van zondag op maandag. Ook zijn de autobanden lek gestoken.

Posted Under
Eindhovens Dagblad

Post navigation

Jacques en Miriam vangen al een jaar vijf Oekraïners in hun huis op: ‘Zolang we gezond zijn veranderen we niets’
PSV-supporters kiezen massaal voor Sevilla-uit als moment van het jaar en nomineerden ook deze gebeurtenissen
© 2018 Grootpeelland. Alle rechten voorbehouden.

We gebruiken onder andere analytische cookies om ons websiteverkeer geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Meer informatie over de verwerkte gegevens kunt u lezen in onze privacystatement.

[X] Ik ga akkoord met bovengenoemde privacy verklaring