Skip to content
Grootpeelland
  • Home
  • Het laatste nieuws uit Groot Peelland
  • Edities
  • Bezorgklachten
  • Contact
Main Menu

Zo komt het 25 Septemberpark eruit te zien

19 april 202422 april 2024Groot Peelland
Lees verder bij de bron https://www.helmond.nl/1/nieuws/2024/april/zo-komt-het-25-septemberpark-eruit-te-zien

Dit jaar start de aanleg van het 25 Septemberpark. Het park rondom de Watertoren waar ook de Stadse Aa doorheen zal stromen. De definitieve ontwerpen zijn nu bekend. Een mooi groen park met sport- en spelvoorzieningen voor jong én oud.

Posted Under
Gemeente Helmond

Post navigation

‘Geloof me als ik zeg dat ik een van de grootsten was’: Oud-drugsbaron Janus (62) uit Eindhoven is de echte Ferry Bouman
Laetitia zat bij Nits, een popband die al vijftig (!) jaar meegaat: ‘Ik dacht: wow, komen al die mensen voor ons?’
© 2018 Grootpeelland. Alle rechten voorbehouden.

We gebruiken onder andere analytische cookies om ons websiteverkeer geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Meer informatie over de verwerkte gegevens kunt u lezen in onze privacystatement.

[X] Ik ga akkoord met bovengenoemde privacy verklaring